W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nabór firm do Chełmskiego Centrum Aktywności Gospodarczej

Zdjęcie przedstawia oszklony budynek. Na górze budynku znajduje się napis "Chełmskie Centrum Aktywności Gospodarczej".

Miasto Chełm ogłasza, w trybie pisemnego przetargu nieograniczonego, nabór firm do Chełmskiego Centrum Aktywności Gospodarczej (CHCAG) zlokalizowanego przy ul. Ceramicznej 3D i 3E.

Szczegóły dotyczące naboru TUTAJ.

---

Chełmskie Centrum Aktywności Gospodarczej to kompleks nowoczesnych powierzchni magazynowych, produkcyjnych i biurowych. To miejsce, w którym przedsiębiorcy z sektora MŚP mają możliwość wynajmu lokali na preferencyjnych warunkach. Dogodny dojazd, nowoczesne wyposażenie, preferencyjne stawki najmu i kompleksowe wsparcie merytoryczne, to nasza propozycja dla obecnych i przyszłych przedsięwzięć biznesowych w Chełmie.

Więcej informacji na temat CHCAG w dedykowanej zakładce pn. "Chełmskie Centrum Aktywności Gospodarczej" w sekcji "Co robimy" - KLIK.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}