W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przypomnienie o konieczności złożenia oświadczenia dot. zezwoleń na sprzedaż alkoholu

butelki sklep półki

Przypomnienie dla przedsiębiorców o konieczności złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży brutto za rok 2021 i terminie zapłaty I raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż alkoholu.

Prezydent Miasta Chełm przypomina Przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych na podstawie zezwoleń wydanych przez Prezydenta Miasta Chełm, że z dniem 31 stycznia 2022 r. upływa ustawowy termin na złożenie oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych w roku poprzednim oraz dokonania wpłaty I raty ze korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

Dopełnienie powyższego obowiązku jest warunkiem zachowania przez przedsiębiorcę uprawnień do kontynuowania sprzedaży napojów alkoholowych.

Wpłat można dokonywać w kasie urzędu lub przelewem na rachunek bankowy: Bank Polska Kasa Opieki S.A. I O/Chełm 93 1240 2223 1111 0000 3576 9596

{"register":{"columns":[]}}