W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pomoc dla Ukrainy

Miasto Rydułtowy zapewnia w tej chwili miejsca pobytu, zakwaterowania uchodźcom z Ukrainy w dwóch obiektach

Flaga Ukrainy z napisami "Pomoc Ukrainie" oraz Innfolinia: 32 4537480
  • budynek Ochotniczej Straży Pożarnej Radoszowy

  • budynek Rydułtowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Nasi wschodni goście otrzymują pomoc i wsparcie z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, wolontariuszy, pracowników urzędu oraz bardzo zaangażowanych mieszkańców. Do dyspozycji są zebrane dary w OSP Rydułtowy i freeshop w Miejskim Centrum Obywatelskim przy ul. Ofiar Terroru 56 a. Oprócz tego mają zagwarantowane posiłki, produkty żywnościowe do własnej dyspozycji, środki czystości i w miarę potrzeb opiekę medyczną.

Strona Urząd Miasta Rydułtowy publikuje informacje o działaniach prowadzonych w naszym mieście przez instytucje i podmioty samorządowe, pozarządowe, placówki kulturalne, grupy inicjatywne i inne, których celem jest organizacja pomocy i wsparcia dla Ukraińców mieszkających u nas.

{"register":{"columns":[]}}